Witajcie w Centrum
Edukacji Lotniczej!
Zarezerwuj usługę

Odwiedź naszą platformę zawodoznawczą, prezentującą ponad 70 zawodów występujących w lotnictwie!

W ramach realizacji projekt “VirtuAir Reality - projektowanie przyszłości w zawodach lotniczych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości lotniska”, którzy korzysta z dofinansowania o wartości 176 182,67 € otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG przygotowaliśmy unikatową platformę edukacyjną.

To tutaj uczniowie, nauczyciele, a także doradcy zawodowi znajdą inspiracje do rozpoczęcia odlotowej ścieżki kariery na lotnisku, jak również na pokładzie statku powietrznego!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy, która nakieruje, rozjaśni i pokaże potencjalne kierunki kariery!

Wspólnie tworzymy przyszłość edukacji!

Nauczycieli zachęcamy nie tylko do wzięcia udziału w zajęciach i warsztatach dostępnych w CEL, ale także do skorzystania z naszych autorskich, bezpłatnych materiałów edukacyjnych. Wśród nich znajdują się karty pracy i gry internetowe.

MATERIAŁY EDUKACYJNE

Organizujemy bezpłatne konferencje dla nauczycieli!

20 listopada 2023 r. w Centrum Edukacji Lotniczej odbyła się kolejna konferencja pn. „Osiągnij CEL - umiejętności przyszłości”, która była skierowana do nauczycieli każdego etapu edukacji.

W tym roku wydarzenie było poświęcone tematyce umiejętności proinnowacyjnych oraz zawodoznawstwu, które jeśli jest odpowiednio przedstawione, zaciekawi ucznia w każdym wieku. 

Naszym celem jest zespolenie tej tematyki oraz przedstawienie ciekawych praktyk, ale przede wszystkim wymiana doświadczeń z nauczycielami i między nauczycielami, którzy na co dzień wkładają ogrom pracy w pokazanie młodemu pokoleniu gdzie mogą odnaleźć rozwiązania szyte na ich miarę.

KOLEJNE KONFERENCJE: Zachęcamy do regularnego obserwowania naszej strony na Facebooku, tam z wyprzedzeniem poinformujemy o kolejnych konferencjach "Osiągnij CEL".