Witajcie w Centrum
Edukacji Lotniczej!
Zarezerwuj usługę

Współpraca / Partnerstwo 

Biblioteka Kraków

 

 

Od lipca 2022 roku Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport i Biblioteka Kraków wspólnie promują czytelnictwo i szerzą wiedzę lotniczą. W siedzibie CEL funkcjonuje “Odlotowa Biblioteka”, dzięki której nasi goście i pasażerowie mogą wymieniać się książkami. Ponadto, w wybranych filiach Biblioteki Kraków czytelnicy mogą bezpłatnie odebrać nasz kwartalnik “AIRSIDE”.

ZOO Kraków

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport wraz z Fundacją Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie, od kilku lat prowadzą wspólne działania na rzecz rozpowszechnienia tematyki ochrony zagrożonych wyginięciem gatunków fauny i flory, objętych konwencją waszyngtońską, zwaną w skrócie CITES. Temat ten jest szczególnie istotny w kontekście ograniczania nielegalnego handlu.

Dnia 9 września 2022 wspólnie z ZOO Kraków organizowaliśmy konferencję w czasie której inaugurowaliśmy włączenie się w „Projekt Kondor”, akcję pomocy przywrócenia naturze kondora wielkiego, największego latającego drapieżnika świata. Regularnie także organizujemy tematyczne warsztaty na terenie ZOO Kraków. 

 

Stowarzyszenie Społeczeństwo i Nauka SPIN

Jesteśmy członkiem wspierającym Stowarzyszenia Społeczeństwo i Nauka SPIN. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie kreatywności, myślenia krytycznego i podmiotowości obywateli oraz zachęcenie do żywego kontaktu z nauką poprzez umacnianie potencjału polskich centrów nauki, muzeów i innych organizacji, których wspólną wizją jest rozwój społeczeństwa opartego na edukacji, nauce, technice i innowacji.

Program #zwiedzajKraków

https://www.krakowairport.pl/storage/2021-02/krk-nieodkryty-1200x640-czyste-1614336312I8baf.png

Miło nam poinformować, że jesteśmy Parnterem Programu #zwiedzajKrakow.
Posiadaczy poniższych kart, chcących skorzytać z 20% rabatu na nasze usługi, prosimy o poinformowanie nas o tym, wpisując taką informację w polu "Uwagi" formularza rezerwacyjnego.

Certyfikat Specjalny POT

https://www.krakowairport.pl/storage/2021-02/nowa-odslona-centrum-edukacji-lotniczej-kopia-2019-12-02-14-41-39-1575294164-1614336314IBHWp.png

Posiadamy Certyfikację Polskiej Organizacji Turystycznej, która uznała nasz obiekt za Najlepszy Polski Produkt Turystyczny 2019, przyznając w dniu 28 listopada 2019 roku Certyfikat Specjalny POT. Najważniejsza nagroda branży turystycznej w Polsce trafiła do CEL w ramach organizowanego przez POT konkursu, którego celem jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej na polskim rynku. Wyróżnione przez POT Certyfikowane produkty turystyczne są również objęte programem promocyjnym w ramach kampanii "Odpoczywaj w Polsce". Są to obiekty wyróżniające się na tle branży i dające wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób.

airsight GmbH

Kraków Airport oraz firma airsight GmbH jako renomowany dostawca usług konsultingowych i szkoleniowych na całym świecie, połączyły swoje siły oraz doświadczenie w organizacji profesjonalnych szkoleń lotniskowych w Polsce!

  • W ramach programu partnerów hostingowych Kraków Airport udostępni swoje Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) do organizacji otwartych, specjalistycznych szkoleń lotniskowych airsight.
  • Pierwsze szkolenie pn. „Runway, Taxiway, Apron Planning and Design” (EASA CS & GM) odbędzie się w dniach 23-26 października 2023 roku. W oparciu o najlepsze praktyki, bogate doświadczenie oraz aktualnie obowiązujące normy prawne EASA uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie konfiguracji, wymiarowania i projektowania podstawowych elementów infrastruktury lotniskowej, w tym drogi startowej, dróg kołowania oraz płyty postojowej. Szkolenie to jest bestsellerem dla specjalistów zaangażowanych w pracę służb lotniskowych.

Współpraca z uczelniami

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie organizacji praktyk studenckich. Aktualna oferta pratyk studenckich jest dostępna w zakładce "Praktyki".

Karta Dużej Rodziny

W Centrum Edukacji Lotniczej honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Wszystkich posiadaczy KDR zapraszamy na rodzinne warsztaty ze zniżką 50%.