LABIRYNT TIMA BURTONA, Bruksela od 20 października

Wyjątkowa interaktywna wystawa, poświęcona wizjonerowi kina mrocznej rozrywki! Labirynt Tima Burtona powstał we współpracy z samym reżyserem i pozwala zagłębić się w jego fascynujący umysł! Każdy pokój prowadzi do innych doświadczeń i wiedzie widza przez najważniejsze uniwersa tego niezwykłego twórcy.

ŚWIĄTECZNE WYSTAWY SKLEPOWE, Paryż od 27 października

Bajeczna parada bogato zdobionych świątecznych wystaw sklepowych, w najsłynniejszych paryskich domach towarowych. Pięć wielkich sklepów: galeria Lafayette, Printemps Haussmann, Bon Marché, BHV Marais i La Samaritaine – zaprezentuje spektakularne dekoracje bożonarodzeniowe, ożywione animacją i muzyką.
[/caption]

TARG ADWENTOWY, Wiedeń od 17 listopada – 23 grudnia

Pałac ogrodowy książęcej rodziny Liechtensteinów w IX dzielnicy Wiednia oferuje wyjątkowe tło dla szczególnej magii świąt Bożego Narodzenia. 25 wystawców zaprasza na spacery i degustacje w pięknie udekorowanych chatach z rękodziełem, tradycyjnymi przedmiotami, biżuterią i lokalną gastronomią.

DZIADEK DO ORZECHÓW, Warszawa od 17 listopada

Dziadek do orzechów. Zimowy cud w Fabryce Norblina to immersyjne, pozwalające w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie, multisensoryczne wydarzenie, oparte na słynnym balecie Piotra Czajkowskiego. Dzięki najnowocześniejszym systemom wideo i animacji, widzowie mogą dotknąć projekcji i wejść z nimi w interakcję w czasie rzeczywistym!