Przez ostatnie lata krakowscy studenci zakosztowali jedynie namiastki swojego największego święta. Po prawie 3-letniej przerwie, Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie powracają już 13 maja do miasta królów, w całkowicie nowej odsłonie.

Koncert Główny, zaplanowany na blisko 9 tysięcy uczestników, odbędzie się na terenie Kampusu UEK. W tym roku na scenie wystąpią polscy raperzy Tede i Guzior, artystka alternatywnej sceny pop, znana z charakterystycznego głosu, oryginalnych stylizacji i spektakularnych teledysków Brodka, a także niemiecki DJ muzyki electro house Tujamo.
Ale to nie wszystko! Zwieńczeniem Koncertu Głównego będzie koncert znanego francuskiego duetu DJ-skiego, w skład którego wchodzą Dorian Lo i César de Rummel. Ich złoty utwór „Be Mine” znalazł się na liście Billboard Dance / Mix Show Airplay na 35. miejscu. Mają na swoim koncie już 16 platynowych i 15 złotych płyt. Po wydaniu takich piosenek jak „Around the Fire” i „You Don’t Know Me” uzyskali wsparcie takich artystów jak Robin Schulz i Tiësto. Są również znani z remiksowania piosenek Boba Sinclara, Hyphen Hyphen i Jamesa Baya. 
  • Pełen program dostępny jest tutaj
  • Bilety na wydarzenie można kupić online na stronie www.juwenaliauek.pl – za pośrednictwem Biletomat.pl.