Do Kraków Airport po 14 miesiącach powróciło połączenie Austrian Airlines z/do Wiednia. Rozkład lotów austriackiego przewoźnika: 4 loty w tygodniu do końca czerwca, 7 lotów w tygodniu w lipcu, 14 lotów w tygodniu od początku sierpnia.

„Z radością przywitaliśmy dzisiaj samolot linii Austrian Airlines, który przyleciał do Krakowa z Wiednia.  Wiedeń – Kraków – Wiedeń to jedno z ulubionych połączeń naszych pasażerów. Przed pandemią w 2019 przez stolicę Austrii podróżowali oni do ponad 200 różnych portów lotniczych na całym świecie.”- powiedział Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.
Austrian Airlines oferuje nie tylko obsługiwane przez siebie trasy (110 połączeń z Wiednia w 2021 roku), ale również opcję skorzystania z połączeń pozostałych linii w ramach współpracy STAR ALLIANCE. Daje to pasażerom Kraków Airport ogromne możliwości zaplanowania szybkiej i komfortowej podróży.
Wiedeń także urocze miejsce, by spędzić wyjątkowy weekend. Historia naszych miast i regionów  potwierdza  długie, wspólne kontakty gospodarcze, kulturalne i turystyczne. Mamy nadzieję, że turyści z Austrii z radością powrócą, by odwiedzić Małopolskę.” dodał Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.