Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nowości w siatce połączeń Kraków Airport na sezon Lato 2021. Pasażerowie będą mogli udać się w podróż #PROSTOzKRAKOWA do Tirany, Dubrownika, na Rodos i Korfu.

Nowe trasy pojawią się w rozkładzie lotów Kraków Airport z końcem czerwca. Pasażerowie będą mogli skorzystać z lotów raz w tygodniu, aż do przełomu września i października. Dostępność tras praktycznie przez cały sezon wakacyjny pozwoli zarówno na zaplanowanie wakacyjnego odpoczynku z odpowiednim wyprzedzeniem, jak i udanie się w spontaniczną podróż do słonecznych miejscowości.

Wierzę, że dzięki rosnącemu tempu szczepień i stopniowo luzowanym obostrzeniom ten sezon wakacyjny będzie bardzo udany zarówno dla turystów indywidualnych, jak i touroperatorów.– powiedział Michał Fijoł, Członek Zarządu PLL

LOT. Mamy nadzieję, że pasażerowie Kraków Airport będą mogli spełnić swoje marzenia o wakacjach i wyruszyć do pięknych słonecznych miast kuszących zabytkami i znakomitą kuchnią – dodał Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie LOTu.