Witajcie w Centrum
Edukacji Lotniczej!
Zarezerwuj usługę

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

Jesteśmy unikatowym ośrodkiem edukacyjnym przybliżającym zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Misję Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport realizujemy poprzez organizację zajęć specjalistycznych, szkoleń, warsztatów, czy udostępnianie infrastruktury terminalowej. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby w każdym wieku. Przyjmujemy nie tylko przedszkola, uczniów szkół i studentów, ale także seniorów i firmy.

Grupy zorganizowane zapraszamy od wtorku do niedzieli. Goście indywidualni mogą zobaczyć nasz ośrodek w każdą niedzielę podczas Spacerów po CEL. Organizujemy także imprezy okolicznościowe, w tym sobotnie urodziny dla dzieci.

Posiadamy Certyfikację Polskiej Organizacji Turystycznej, która uznała nasz obiekt za Najlepszy Polski Produkt Turystyczny 2019. Z kolei w roku 2023 CEL otrzymało nagrodę "Słoneczniki" w kategorii LOGIKA.

Nowości  w naszej ofercie, aktualności, a także ciekawostki ze świata lotnictwa znajdziesz na naszej stronie na Facebooku.

Dojazd do Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

Znajdujemy się w budynku dawnego terminala krajowego lotniska, ok. 650 m od terminala pasażerskiego Kraków Airport. 

 

Osoby, które do CEL przyjadą autem mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu na czas zwiedzania.

Dojazd do naszego ośrodka jest także możliwy środkami komunikacji publicznej – pociągami Kolei Małopolskich (linia SKA1 Wieliczka Rynek-Kopalnia – Kraków Lotnisko) i autobusami MPK (linie: 209, 300 i 902).

 

 

Jesteśmy Partnerem projektu VirtuAir Reality!

We współpracy z Fundacja Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości (IREP)Isavia oraz SIMPRO realizujemy projekt VirtuAir Reality.

Dowiedz się więcej: kliknij