Nowe połączenie Wizz Air #PROSTOzKRAKOWA do Dubaju.

Bazowy przewoźnik Kraków Airport Wizz Air uruchomił dzisiaj nowe połączenie do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gorącego o każdej porze roku Dubaju. #PROSTOzKRAKOWA będzie można tam polecieć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

 

„Dubaj to wspaniałe miasto łączące egzotykę kultury arabskiej z nowoczesną architekturą, to także port przesiadkowy do innych miejsc na całym świecie." - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Dubaj, ze swoją fantastyczną architekturą i wszechobecnym luksusem, onieśmiela i fascynuje każdego, kto odwiedza tę niemal utopijną metropolię. Powiedzenie, że Dubaj jest niczym wielki plac zabaw, wcale nie byłoby przesadą. I właśnie z tego powodu miasto idealnie nadaje się na urlop z całą rodziną. Najmłodsi nie będą się tu nudzić, a dorośli przypomną sobie, co znaczy beztroska zabawa i dziecięca radość. Dubaj to także miejsce dla aktywnych. Szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, następca tronu Dubaju, wraz z Dubajską Radą Sportową ogłosili Dubai Fitness Challenge. Jego celem jest zachęcenie zarówno mieszkańców Dubaju, jak i odwiedzających go turystów do treningu.

„Nowe połączenie linii lotniczej Wizz Air do/z Dubaju jest także szansą dla Krakowa i Małopolski,
by odbudować potencjał turystyczny naszego regionu.”
- dodał Radosław Włoszek.

Zasady wjazdu do ZEA:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zjednoczone-emiraty-arabskie