• Spotkanie projektowe w Krakowie

  Czerwiec 2023

  Przez dwa czerwcowe dni CEL odwiedzili nasi partnerzy, w tym również goście z Isavii. Przez dwa, bardzo intensywne dni, odbyliśmy wiele spotkań i szkoleń, w tym między innymi spotkanie z Prezesem Zarządu czy Dyrektorem Pionu Handlowego, a także odbyliśmy kilka wyjść w różne przestrzenie lotniska. Pracownicy Isavii mieli doskonałą okazję, aby zapoznać się z tym jak funkcjonuje praca w Kraków Airport. Każdy z partnerów przedstawił dotychczasowe efekty swoich prac nad projektem i ustaliliśmy kolejne działania. Ich efekty zobaczycie już niedługo!

 • Pierwsze wdrożenie – zajęcia zawodoznawcze jednodniowe

  Maj 2023

  Jednym z efektów naszego projektu jest przygotowanie zajęć zawodoznawczych, oczywiście o tematyce lotniczej! Za nami pierwsze wdrożenie! Poprzez różne zadania, aktywności i prezentacje mogliśmy zapoznać naszych gości z wiedzą dotyczącą pracy na lotnisku.

  Zajęcia trwały 6 godzin i mieliśmy okazję poznać większość sfer pracy w porcie lotniczym. Kolejne wdrożenia już po wakacjach!

 • Małopolski Festiwal Zawodów Tauron Arena

  Kwiecień 2023

  W trakcie dwudniowego festiwalu zawodów, który odbył się w krakowskim Expo, nie mogło zabraknąć również zawodów lotniskowych! Zespół CEL zachęcał młodych ludzi do wkroczenia w pasjonujący świat lotnictwa, informując o realizowanym projekcie!  Szukajcie nas również na innych piknikach!

 • Lotniskowe Targi Zawodoznawcze – rozmowa z partnerami o projekcie

  Marzec 2023

  W trakcie Lotniskowych Targów Zawodoznawczych, organizowanych przez CEL, przedstawialiśmy specyfikę pracy lotniska: kto pracuje w porcie lotniczym i jakie są zadania poszczególnych działów i jednostek. Dzięki sześciogodzinnemu panelowi mieliśmy okazję poznać wiele sfer lotniska.

  W trakcie targów porozmawialiśmy również z naszymi partnerami. Chcecie wiedzieć, co słychać w projekcie? Zapraszamy do oglądnięcia!

 • Airside – Islandia – wywiad z Isavią

  Grudzień 2022

  Numer 4/2022 kwartalnika “Airside”, wydawanego przez Zespół CEL, poświęciliśmy Islandii. Nie mogło w nim zabraknąć wywiadu z naszymi islandzkimi partnerami i informacji o realizowanym wspólnie projekcie!  Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

 • Spotkanie projektowe na Islandii

  Maj 2022

  Odbyliśmy pierwsze spotkanie projektowe! Islandia zachwyca wszystkich widokami, ale nas zachwyciła także organizacją pracy na tamtejszych lotniskach. W trakcie spotkania udało się wymienić doświadczeniami oraz pomysłami na realizację projektu.

  Pracownicy Isavii zapoznali nas ze specyfiką pracy na islandzkich lotniskach z naciskiem na kompetencje, zadania i odpowiedzialności na  poszczególnych stanowiskach pracy oraz zasadami szkoleń personelu. Nie zabrakło również bardzo owocnych prac nad projektem – teraz przystępujemy do fazy koncepcyjnej!

 • VirtuAir Reality czas start!

  Luty 2022

  Startujemy! Podpisaliśmy umowy partnerskie i wraz ze wszystkimi partnerami rozpoczynamy niezwykłą przygodę!