Kupuj
na lotnisku

Restauracja Amerykańska

Restauracja amerykańska to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia przed wylotem, jeśli jesteś fanem soczystych burgerów. W menu znajdują się także zupy i pozycje wegetariańskie oraz szeroki wybór napojów zimnych i ciepłych. O sprawną obsługę Gości dba robot-kelner Mary.

Terminal pasażerski, strefa odlotów Schengen

pn, śr, czw, pt, nd: 4:00- 22:00
wt, sb: 10-22

Trattoria Boccone

Trattoria Boccone to miejsce, gdzie serwowana jest włoska pizza i makarony. Składniki sprowadzane ze słonecznej Italii gwarantują wysoką jakość i oryginalny smak przygotowywanych potraw. Dzięki otwartej kuchni można obserwować na żywo prace kucharzu. Z okien Trattorii można oglądać startujące i lądujące samoloty. Restauracja znajduje się obok gate nr 9

Terminal pasażerski, strefa odlotów Schengen, poziom 1

Od 3:00 do ostatniego odlotu

Coffee Minute

Coffee minute to jedna z najstarszych marek dostępnych na krakowskim lotnisku. Serwuje pasażerom pyszne kanapki, sałatki, słodkości oraz aromatyczną kawę.

Terminal pasażerski, strefa odlotów Schengen

Od 4:00 do ostatniego odlotu.

Eat & Fly

Bistro Eat&Fly oferuje pasażerom krakowskiego lotniska ciepłe śniadania, domowe obiady, pizze oraz szeroki wybór przekąsek słonych i słodkich. Każdego dnia w restauracji można zamówić zestaw „Danie dnia” składające się z zupy, drugiego dania oraz kompotu w atrakcyjnej cenie.

Terminal pasażerski, strefa ogólnodostępna, poziom 1

6:00-20:00

Galicya

Galicya to królestwo ręcznie lepionych pierogów. Restauracja serwuje je zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko. W karcie znajdują się również takie klasyki kuchni polskiej jak żurek czy kotlet schabowy. Restauracja znajduję się na przeciwko gate nr 5.

Terminal pasażerski, strefa odlotów Schengen, poziom 1

Codziennie 4:00- 22:00