Zbieraj punkty

Korzystaj z karty i zbieraj punkty. Każdy zrealizowany wylot z Kraków Airport jest premiowany (1 wylot = 50 punktów). Wystarczy tylko zeskanować swoją kartę Kraków Airport Loyalty wraz z kartą pokładową w jednym z dedykowanych czytników Kraków Airport Loyalty, które zlokalizowane są w halach odlotów w terminalu pasażerskim (przy gate nr 4, 8, 11, 16 oraz vis-a-vis punktu kontroli dokumentów).

Uwaga! Naliczanie punktów może potrwać do 24 godzin od momentu prawidłowego zeskanowania karty lojalnościowej oraz karty pokładowej.

W przypadku niezeskanowania kart lub problemu ze zeskanowaniem, w celu naliczenia punktów uczestnik może wysłać swoją kartę pokładową (skan, zdjęcie lub PDF) oraz numer karty lojalnościowej na adres program@krakowairport.pl w terminie do 30 dni od daty wylotu.

UWAGA - można wysłać max. 6 kart pokładowych w ciągu roku kalendarzowego celem naliczenia punktów jeśli karty nie zostały sczytane w czytniku KAL w dniu wylotu.

Prosimy mieć na uwadze, że przesłanie karty pokładowej za lot, którym Państwo nie podróżowali, zgodnie z pkt 9.7 lit.a Regulaminu KAL, będzie traktowane jako bezprawny wpływ i ingerencja w mechanizm Programu w celu zwiększenia liczby punktów i uzyskania korzyści, tym samym będzie skutkować wykluczeniem z Programu i utratą statusu Uczestnika.

Zobacz Katalog Nagród.

Poleć program Kraków Airport Loyalty swoim znajomym i zyskuj dodatkowe punkty!

Jeśli polecisz nasz Program swojemu znajomemu, który podczas rejestracji do programu poda Twój numer karty lojalnościowej Kraków Airport Loyalty otrzymasz dodatkowych 10 punktów! Im więcej osób polecisz tym zyskujesz więcej punktów, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.