Pracuj z nami!

 

Nasza kultura i wartości

Wyspecjalizowana kadra, profesjonalizm i współpraca jest gwarancją, by każdego roku móc powitać miliony pasażerów, sprostać każdemu wyzwaniu i realizować Wizję krakowskiego lotniska, jaką jest osiągnięcie istotnej pozycji wśród najlepiej zarządzanych europejskich portów regionalnych, cenionych za wpływ na wzrost gospodarczy miasta i regionu.  

Wszystkich pracowników Kraków Airport łączy bycie dumnym z miejsca pracy. Przede wszystkim cenimy sobie pracę zespołową, zaufanie, lojalność. Każdego dnia stoimy przed wyzwaniami, którym możemy sprostać dzięki własnej determinacji, ale także dzięki współpracy.

Działamy zgodnie z naszymi wartościami. Dla nas oznacza to: uczciwość, odpowiedzialność, zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa, traktowanie innych z szacunkiem, profesjonalizm,  doskonalenie siebie każdego dnia.

Każdy z nas, będąc członkiem społeczności Kraków Airport, deklaruje, że zapoznał się z treścią Kodeksu Etyki Kraków Airport i zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby postępować według zasad i wartości określonych w tym dokumencie.
 

Benefity

  1. Specjalistyczne szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych. 
  2. Szkolenie z umiejętności „miękkich”.
  3. Kursy języka angielskiego.
  4. Dofinansowanie do studiów podyplomowych.
  5. Program pracowniczy „Wspieramy wolontariuszy”.
  6. Prywatna opieka medyczna.
  7. Karta MULTISPORT.