Znajdź odpowiedzi
na swoje pytania
 • Czy biuro parkingowe jest czynne całą dobę?

  Tak, Biuro Obsługi Parkingu na parkingu wielopoziomowym czynne jest całodobowo. tel.: +48 12 639 3456. 

 • Czy istnieje bezpłatny parking typu Kiss&Fly?

  Tak, przed terminalem pasażerskim znajduje się zatoka parkingowa typu Kiss&Fly, umożliwiająca 10-minutowy, bezpłatny postój samochodu. W środkowej części zatoki wydzielono specjalne miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Po przekroczeniu 10 minut, każde kolejne rozpoczęte 10 minut to koszt 10 zł.

 • Czy karta Kraków Airport Loyalty jest ważna tylko przy locie czarterowym?

  Karta ta ważna jest zarówno przy locie czarterowym, jak i regularnym. Więcej informacji o karcie i programie, znajdziecie Państwo na stronie www.krakowairport/loyalty.

 • Czy osoby niepełnosprawne mogą bezpłatnie korzystać z parkingu?

  Osoby niepełnosprawne mają do dyspozycji miejsca postojowe w zatoczkach Kiss&Fly przed terminalem pasażerskim, umożliwiające 10-minutowy, bezpłatny postój samochodu w celu pożegnania lub odbioru pasażerów. Na parkingu wielopoziomowym (P1), na poziomie 0 oraz parkingu terenowym (P2) znajdują się uprzywilejowane miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych, ale są one płatne.

 • Jak i gdzie mogę zapłacić za parking?

  Za parking wielopoziomowy (P1) i terenowy P2) można zapłacić w automatach parkingowych zlokalizowanych obok wejść do parkingu wielopoziomowego (P1) lub w Biurze Obsługi Parkingu na poziomie 0,5 parkingu wielopoziomowego (P1) lub w automatach zlokalizowanych na parkingu terenowym (P2). W automatach parkingowych oraz w Biurze Obsługi Parkingu można płacić zarówno gotówką i kartami płatniczymi. Więcej informacji w sprawie płatności za parkingi Kraków Airport można uzyskać w Biurze Obsługi Parkingu, pod nr tel. +48 12 639 3456.

 • Jak można zarezerwować miejsce na parkingu wielopoziomowym?

  Miejsce można zarezerwować w Biurze Obsługi Parkingu pod nr telefonu: +48 (12) 639 3456. Biuro czynne jest całą dobę, 7 dni w tygodniu. 

 • Jaka jest cena za pozostawienie samochodu na 2 tygodnie na parkingu wielopoziomowym?

  Informacje o cenniku oraz o aktualnych zniżkach i promocjach można znaleźć na stronie internetowej www.krakowairport.pl w zakładce „Parking” lub kontaktując się z Biurem Obsługi Parkingu +48 12 639 3456. Dla pasażerów chcących skorzystać z oferty specjalnej na parkingu wielopoziomowym, Kraków Airport przygotował program lojalnościowy, który umożliwia uzyskanie rabatów m.in. na parking wielopoziomowy oraz zakupy w sklepach wolnocłowych. Więcej informacji o programie na stronie www.krakowairport/loyalty.

Nie możesz znaleźć
odpowiedzi
na swoje pytania?

Skontaktuj się z nami